top of page
Çetin Şener

Hakkımızda

M1 Egzoz Group olarak 50 yıllık meslek hayatımızın yaklaşık 10 yılını partikül filtre temizleme işi ile uğraşarak geçirdik.

 

Partikül filtre DPF sorunlarına uzun süredir çözümler araştırıyor ve geliştiriyoruz.

 

Deneyimlerimize ve araçların spesifik semptomlarına dayanarak dizel araçlarda tıkanmış dizel partikül filtresi içerisinde oluşan kurum, karbon,partikül tıkanıklıklarını su ve kimyasal ilaçlar karıştırılarak hidrojen etkisinde basınçlı hava uygulaması ile temizleyen DPF makinalarımızla Otomotiv Sektöründe öncü olduk.

DPF Makine mucidi ve M1 Egzoz Group marka kurucusu Çetin Şener yaptığı çalışmalarla dünyada sadece manuel uygulamalarla yapılan DPF temizleme işlemini makineleştirerek profesyonel bir DPF Anjiyo uygulama tekniğine çevirmiştir.

Yurt içi ve yurt dışında DPF Temizleme Yetkili Servis’lerimizle hem araç sahiplerinin hem de Otomotiv Sektörü’nün DPF ve Katalizör sorunlarına çözüm bulmaktayız. Güvenilirlik, teknik destek imkanı ve garantili çalışmalarımızla en çok tercih edilen firma olmaktan gurur ve onur duymaktayız.

Üretmiş olduğumuz DPF makinalarımızla Otomotiv Sektörü’ nün DPF temizlik işine kapsamlı bir uygulama sunan piyasadaki tek firmayız.


Kapsamlı bir satış sonrası hizmetimiz devam etmektedir.  Müşteri memnuniyeti, araç üzerinde sökmeden işlem, işçilik ve zamandan tasarruf, reklam ve teknik destek, 35 dakikada partikül-katalizör temizliği imkanı sunan DPF makinalarımızla, DPF Temizleme Yetkili Servis ağımızı genişletmekteyiz.

M1 Egzoz Group marka güvenilirliği ve DPF Makina mucidi Çetin Şener farkıyla çıkacağınız yolda her daim yanınızdayız.

M1 XA DPF MAKİNA KİMLER TEMİN EDEBİLİR?

Bayimiz Olun...

Bayimiz olmak için bizimle iletişime geçin.

Get in touch so we can start working together.

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram

Mesajın için Teşekkürler!

Bayilik
Dealer

BİZE ULAŞIN

Filtrelerin Can Yoldaşı: DPF Makinesiyle Performansın Yeniden Doğuşu!

J7 BOND SET

0 (532) 217 94 67

  • Instagram

Bizi İnstagramda bulun

bottom of page